Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/6/b/6b2e2446-a0c4-4958-bea2-4660b68be91a/creanet.sk/sub/tatralandiavillage/wp-content/themes/CherryFramework/functions.php on line 73
Investujte do nehnuteľnosti s garantovaným výnosom

Investujte do nehnuteľnosti s garantovaným výnosom

Holiday Village Tatralandia je jedinečný a nezameniteľný komplex rekreačných objektov na Liptove, ktorý sa predáva ako forma investície pre individuálnych investorov s bezkonkurenčnou garanciou výnosu až 5% pri vyťažovaní vašej nehnuteľnosti.

Investíciou získavate objekty s vysokou spoločenskou aj úžitkovou hodnotu. Nemusíte čakať na kolaudáciu - zaplatíte a výnos hneď inkasujete, bez rizika. Špičková lokalita vašej nehnuteľnosi v srdci Liptova, priamo pri najväčšom aquaparku v strednej Európe, či blízkosť TOP lyžiarskeho strediska Jasná už teraz znásobuje jej hodnotu.

Pri kúpe sa stávate partnerom spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s., ktorá je lídrom na trhu cestovného ruchu. Samozrejmosťou sú komplexné služby zahŕňajúce správu objektu, požiarnu ochranu, upratovanie, revízie technických zariadení a zimná údržba či čerpanie benefitov v rámci spolupráce.

Späť