Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/6/b/6b2e2446-a0c4-4958-bea2-4660b68be91a/creanet.sk/sub/tatralandiavillage/wp-content/themes/CherryFramework/functions.php on line 73
VYŤAŽOVANIE | Holiday Village Tatralandia

VYŤAŽOVANIE

Chcete si užiť svoju investíciu a zároveň ju nechať na seba zarobiť? Staňte sa súčasťou investičných projektov Tatry Mountain resorts a.s. a spojte príjemne s užitočným. Pohodlie vlastného rekreačného objektu si vychutnajte bezplatne v rozsahu 14 kalendárnych dní počas mimosezóny.V ostatných termínoch sezóny nechajte svoju nehnuteľnosť zarábať.

14 dní rozdelených max. na tri pobyty
Sezóna: od 01.06. do 30.09 vrátane, od 24.12. do 06.01. vrátane, obdobie Veľkej noci od štvrtka do pondelka vrátane a obdobie jarných a jesenných prázdnin

Ako to funguje?

O nič sa nestaráte, o najlepšiu možnú obsadenosť a najvýhodnejšiu predajnú cenu sa postará naše obchodné oddelenie. Naša 10-ročná prax s úspešným predajom viac ako 800 ubytovacích jednotiek v rámci 10-tich hotelov nám dáva istotu tvrdiť, že vaše nehnuteľnosti budú vyťažované podľa najnovších trendov v hotelierstve a s maximálnym využitím potenciálu v cestovnom ruchu. Už po prvom roku investičných projektov našim partnerom - majiteľom nehnuteľností vyplácame provízie, ktoré znamenajú bezkonkurenčnú návratnosť lukratívnych nehnuteľností. Na základe doterajšieho monitoringu vývoja tržieb vieme garantovať výnos 5% hodnoty nehnuteľnosti ročne. Kúpou a vyťažovaním rekreačného objektu v Holiday Village Tatralandia sa navyše stávate partnerom úspešnej spoločnosti a máte možnosť čerpať z množstva benefitov v závislosti od výšky kupnej ceny nehnuteľnosti (aquapassy, skipassy a iné zľavy).

Za každých dosiahnutých 5.000 EUR kúpnej ceny bez DPH zaokrúhlene smerom nahor bude klientovi pridelený jeden gopass kód ročne.
Jeden gopass kód je jednodenný skipass - dospelý na lanových dráhach TMR alebo jednodenný vstup do aquaparku Tatralandia bez welness.

Nechajte svoju nehnuteľnosť zarábať - my zatiaľ znášame všetky náklady spojené s:

  • obchodnými a marketingovými aktivitami na predaj vašej nehnuteľnosti
  • komplexnými hotelovými službami (chod recepcie, upratovanie...)
  • so správou a údržbou objektu (kosenie, zimná údržba...)
  • so spotrebou energie, vody, stočné

Kúpa bez vyťažovania

V prípade ak sa rozhodnete objekt nevyťažovať prostredníctvom TMR, a.s. zvýši sa nákupná cena objektov o 60 000 € a vašimi nákladmi budú: